KOLLAJEN ÇUBUK ÖRGÜLÜ
Çeneyi hareket ettirmek ve kalçaları sallamak için uzun süreli çiğneme; 
Bu kolajen açısından zengin etli tedavi, ağrıyan kalçaları ve eklemleri rahatlatmak ve inci beyazı ve ipeksi tüy ışıltısı vermek için peptitler ve amino asitlerle doludur. 
Bu sulu tatlının örgüleri, ısırdıktan sonra saatlerce köpeğinizin dikkatini çekecek.
Nasties İçermeyen Şahane Bir Çubuk
%100 gerçek sığır eti pizzası ve %0 tahıl veya katkı maddesi. 
Doğru, Gold Bully Stick’lerimize yüklenen gerçek et, onları bir gurme çiğneme oyuncağına en yakın şey yapar. 
Geleneksel ham deri çiğneme ve ikramlarından farklı olarak, Gold Bully Sticks, daha fazla protein, daha az çözünür karbonhidrat ve her bir parçada daha fazla yum içeren gerçek yiyeceklerdir.

Köpekler ve Bully ısırıkları için %100 Bully sığır kolajen çubuklarımız %0 katkı maddesi ve tahıl içerir, bu da onları yavrularınızı zinde ve zayıf tutmak için mükemmel çiğneme maması haline getirir. Her bir Bully ve sığır eti ısırığının yüksek protein içeriği, köpeğinizin daha uzun süre daha memnun hissetmesine yardımcı olur. Ayrıca, bu sert et maması köpeğinizin diş sağlığını korumak, nefesini taze tutmak, diş etlerini temiz tutmak ve dişlerinde plak olmaması için olmazsa olmazdır.

Çeneyi hareket ettirmek ve kalçaları sallamak için uzun süreli çiğneme. 
Kolajen açısından zengin sığır etinden yapılan kolajen çubuk, köpeğinizin vücudunun yapı taşlarını oluşturmak ve onarmak için peptitler ve amino asitlerle doludur. 
Kollajen takviyesi, iltihabı azaltmaya yardımcı olur, ancak aynı zamanda cilt sağlığına ve o ipeksi katın ışıltılı kalmasına yardımcı olur.
Gold Bully Sticks uzun ömürlü, ham deriye alternatif, %100 sindirilebilir tedavi, köpeğinizin köpek dişlerinin uçtan uca diş sağlığına kavuşmasını sağlayacak süper güçlü diş faydalarına sahiptir.